فروشگاه آموزش اینستاگرام

فروشگاه آموزش اینستاگرام مطابق با آخرین استاندارد های اینستاگرام درخدمت شماست.

فروشگاه آموزش اینستاگرام

شما در فروشگاه آموزش اینستاگرام می توانی به خدمات و محصولات سایت ما دست پیدا نمایید.

لازم به ذکر هست که تمام خدمات و محصولات اینستاگرام ضمانت خدمات پس از فروش دارند و در صورت بروز هر گونه اشکال یا طرح هر گونه پرسشی، درخدمتتان هستیم.

فروشگاه آموزش اینستاگرام | مرجع آموزش رایگان اینستاگرام | instagramtraining.ir

آنچه باید بدانید …

قطعا هیچ ثروتی بدون تلاش و سرمایه گذاری کسب نمی شود؛ اما آنچه ما جهت سهولت این مسیر در فروشگاه آموزش اینستاگرام ارائه خواهیم داد …

ما در تلاش هستیم با ارائه خدمات رایگان و البته محصولات و خدمات حرفه ای در فروشگاه آموزش اینستاگرام ، بستر مناسب برای پیشرفت شما را فراهم آوریم.

در این راستا با ارئه خدمات و محصولات استاندارد در دو دسته مقدماتی و حرفه ای، در فروشگاه آموزش اینستاگرام درخدمتتان هستیم.

مرجع آموزش رایگان اینستاگرام | instagramtraining.ir
آینده، محصول تلاش امروز شماست.

آنچه بر اینستاگرام گذشته است …

اینستاگِرَم (به انگلیسی: Instagram) شبکه اجتماعی هم‌رسانی عکس و ویدئو است که کوین سیستروم و مایک کرایگر آن را بنیان نهادند و هم‌اکنون شرکت فیس‌بوک مالکیت آن را برعهده دارد.

این نرم‌افزار این امکان را به کاربران خود می‌دهد که عکس‌ها و ویدئوهای خود را در دیگر شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر، تامبلر و فلیکر هم رسانی کنند.

کاربران همچنین می‌توانند از فیلترهای دیجیتال برای تصاویرشان استفاده کنند؛ محدودیت همرسانی ویدئو در اینستاگرام ۶۰ ثانیه است.

اینستاگرام یک نرم‌افزار مالکیتی است و برای آی‌اواس، اندروید و مایکروسافت ویندوز در دسترس است؛ دنبال ‌شده ‌ترین مرد در اینستاگرام کریستیانو رونالدو ورزشکار و دنبال‌ شده ‌ترین زن نیز آریانا گرانده خواننده است.

تخم‌مرغ اینستاگرام نیز بیشترین لایک را در این شبکه اجتماعی به دست آورده‌است؛ دیگر افرادی که بیشترین دنبال‌کننده را در اینستاگرام دارند: سلنا گومز، دوئین جانسون، کایلی جنر، کیم کارداشیان، لیونل مسی و بیانسه هستند.

در سال ۲۰۱۰، اینستاگرام چهارمین نرم ‌افزار پرهوادار موبایلی بوده‌ است؛ این آمار تاکنون نیز ادامه دارد.

خرید توسط فیس‌بوک

در مدت زمان بسیار کوتاهی این برنامه توانست سودآوری به ارزش ۵۰۰ میلیون دلار آمریکا برای سرمایه‌ گذاران داشته باشد.

با رشد سریع و فراگیر این رسانه اجتماعی سرمایه‌ گذاران بیشتری تمایل به سرمایه‌ گذاری پیدا کردند؛ در تاریخ ششم ماه سپتامبر سال ۲۰۱۲، شرکت فیسبوک، برنامه اینستاگرام را به ارزش یک میلیارد دلار خرید.

در سال ۲۰۱۳ رشد اینستاگرام ۲۳٪ بود در حالی که فیس‌بوک به عنوان کمپانی مادر تنها ۳٪ رشد را تجربه کرد؛ گفته می‌شود اگر اینستاگرام همین رشد را حفظ کند، از فیس‌بوک بزرگتر خواهد شد.

کوین سیستروم، از بنیان‌گذاران اینستاگرام و مدیرعامل شرکت فست می‌گوید: « این بزرگ ‌ترین موجودیت در جهان خواهد بود»؛ آمار هم این موضوع را تا به امروز اثبات می کند.

خدمات و محصولات ما عبارتند ار:

نمایش دادن همه 4 نتیجه